اینترنت آسیاتک

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در سال ۱۳۸۲ تاسیس شده است و از سال ۸۷ خدمات اینترنت پرسرعت ADSL را ارائه می‌دهد. سرویس اینترنت پرسرعت آسیاتک ۳۱ استان، ۴۰۰ شهر و بیش از ۱۲۰۰ مرکز مخابراتی را پوشش می‌دهد. آسیاتک با ارائه خدمات متنوع یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت در ایران است. این شرکت همچنین  موفق به اخذ موجوز تا سال ۱۴۰۴ از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت ارائه هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه و ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی، داده ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده شد

ارائه خدمات پهنای باند اختصاصی

آسیاتک یکی از پر ظرفیت‌ترین شرکت‏های اینترنتی کشور در حوزه ارائه پهنای باند اختصاصی به شرکت‌ها وسازمان‌ها،مراکز دانشگاهی و حتی سایر اپراتورها، بر پایه بسترهای وایرلس، فیبر و … می‌باشد. در همین راستا پوشش گسترده‌ای در شهر تهران و سایر شهرهای کشور ایجاد شده و علاوه بر آن با توجه به شبکه ‏های جامع ارتباطی آسیاتک بر پایه IP-MPLS از شبکه زیرساخت و لینک‌های پرظرفیت اینترانتی و همچنین سایر بسترهای انتقال، امکان سرویس‌دهی خاص برای سازمان‏ها و شرکت‏های مختلف در سراسر کشور مهیا گردیده است.
بزرگترین مزیت شرکت در این گروه خدمات، بهره گیری از ظرفیت بزرگ خرید پهنای باند از شرکت ارتباطات زیرساخت از ۱۷ مسیر بین‌المللی، همچنین دارا بودن بزرگترین دیتاسنتر محتوایی پهنای باند داخل کشور، است. به همین دلیل قیمت تمام شده و کیفیت پهنای باند آسیاتک بسیار مناسب و دارای مزیت نسبت به رقبا در بازار است.

پایداری سرویس
۹۲%
قیمت مناسب
۸۴%
نداشتن افت سرعت
۷۴%
پشتیبانی
۹۷%

اینترنت پرسرعت ADSL آسیاتک

اینترنت پرسرعت ADSL2+ مناسب مشترکین اداری و خانگی طراحی شده است و در سه سطح نقره‌ای، برنزی کم‌حجم و برنزی پرحجم در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. اگر مصرف حجم اینترنت شما بالاست سرویس نقره‌ای بهترین انتخاب و چنانچه سرعت بالاتر برایتان اولویت دارد و در عین حال حجم زیادی نیاز ندارید سرویس برنزی کم‌حجم را انتخاب کنید. سرویس‌های نقره‌ای در مراکز تماس اولویت پاسخگویی بالا و سرویس‌های برنزی الویت معمولی دارند، همچنین با خرید سرویس‌های نقره‌ای به ازای هر ۵هزار تومان یک امتیاز در باشگاه مشتریان دریافت می کنید، اما برای سرویس‌های برنزی امتیازی در نظر گرفته نشده است.

حداقل هزینه در سرویس نقره ای مربوط به سرویس ۵۱۲ کیلوبایت برثانیه است که برای ۱۵ گیگ اینترنت ماهانه  ۱۷۰۰۰ تومان می پردازید (هر گیگ ۱۱۳۳ تومان)

حداکثر هزینه مربوط به سرعت ۱۶ مگابیت برثانیه ، دریافت ۴۲۰ گیگ اینترنت ماهانه با هزینه ۱۲۰۰۰۰ تومان  است (هر گیگ حدود ۲۸۶ تومان)

با خرید بسته‌های سه و شش ماهه و یکساله هزینه‌ها نیز کاهش می‌یابد. در سرویس‌های برنزی پر حجم حداقل و حداکثر هزینه ماهانه هر گیگابایت ۵۰۰ و ۱۵۰۰ تومان است، هزینه ماهانه هر گیگ برای سرویس‌های کم حجم ثابت و ۲۰۰۰ تومان است.

با خرید ۶ ماهه و یکساله سرویس‌های نقره‌ای و برنزی پرحجم به ترتیب ۵ و ۱۰ درصد تخفیف خواهید گرفت.

اینترنتTD-LTE

با یک تماس اینترنت خونتو شارژ کن

۳۲۲۳۵۱۴۱

۳۲۲۳۶۳۵۳

بخش تبلیغات شما