تعرفه سرویسهای غیرحجمی

حجم ترافیک اضافه

پایداری سرویس
۹۲%
قیمت مناسب
۸۴%
نداشتن افت سرعت
۸۷%
پشتیبانی
۹۷%

استراتژی های قدرتمند بازاریابی

شرکت مخابرات ایران قدیمی‌ترین و یکی از بزرگ‌ترین ارائه دهنده‌های خدمات اینترنت در ایران است. مهمترین سرویس این شرکت، خدمت اینترنت پرسرعت ADSL است که ارائه آن از سال ۱۳۷۸ آغاز شده است. گستردگی پوشش در سراسر ایران از ویژگی‌های سرویس‌ ADSL  مخابرات ایران است. مخابرات همچنین ارائه دهنده سرویس اینترنت فیبرنوری با سرعت و کیفیت بالا به صورت انحصاری است.

نقاط قوت

  • حجم باقی مانده قابل انتقال به ماه بعد است
  • امکان استفاده از اینترنت با سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه در سرویسهای VDSL و تانوما (فیبر نوری)
  • تنها شرکت ارائه دهنده اینترنت فیبرنوری
  • تخفیف ۷۵% ترافیک داخلی

نقاط ضعف

  • سرویس VDSL و فیبر نوری به صورت سراسری ارائه نمی‌شود
  • اطلاع‌رسانی از پوشش‌دهی مناطق در سایت مخابرات وجود ندارد

سرویس پرسرعت ADSL

سرویس اینترنت پرسرعت ADSL یا اینترنت بر بستر سیم مسی یکی از مهمترین خدماتی است که شرکت مخابرات ایران به شرکت‌ها، سازمان‌ها و کاربران خانگی می‌دهد. حداقل و حداکثر سرعت این سرویس به ترتیب ۵۱۲ کیلوبات برثانیه و ۱۶ مگابیت بر ثانیه ارائه می‌شود. در حال حاضر بسته‌های مختلف اینترنت ADSL با عنوان سرویس استاندارد و کمپین ماندگار عرضه می‌شوند. یکی از نقاط قوت مخابرات ارائه بسته‌های کمپین ماندگار است که امکان خرید اینترنت ADSL با سرعت ۱۶ مگابایت و حجم‌های متنوع و پایین‌تر از حجم سرویس استاندارد را به مشترکین خود می‌دهد.

کمترین هزینه اینترنت ماهانه مخابرات مربوط به سرعت ۵۱۲ کیلوبایت است که با پرداخت ۱۲۵۰۰ تومان ۱۰ گیگابایت حجم در اختیار شما قرار می‌گیرد (هر گیگ ۱۲۵۰ تومان).

بالاترین هزینه ماهانه مربوط به سرعت ۱۶ مگابیت و حجم ۱۷۵ گیگابایت است که باید ۸۰۰۰۰ تومان پرداخت کنید (هر گیگابایت ۴۵۷ تومان)

می‌توان گفت اینترنت مخابرات برای مشترکان پرمصرف به صرفته‌تر است چرا که حجم و سرعت بالاتر را با قیمت مناسب‌تری می‌خرند. همچنین قیمت هر گیگابایت در بسته‌های سالانه پایین‌تر از بسته‌های ماهانه است اما هزینه حجم سالانه باید همان ابتدا پرداخت شود که با توجه به حجم و سرعت حداقل ۱۳۲۰۰۰ و حداکثر ۸۴۵۰۰۰ تومان است.

یکی از نقاط قوت اینترنت ADSL مخابرات نسبت به رقبا، تخفیف ۷۵% در حجم ترافیک داخلی است. ترافیک داخلی در کلیه سرویس های مخابرات ۴ برابر ترافیک بین الملل است در صورتی که در سایر شرکت ها ترافیک داخلی ۲ برابر محاسبه می شود. همچنین برای فعال کردن اینترنت پرسرعت ADSL شرکت مخابرات هزینه رانژه خط از شما دریافت نمی‌شود.

سرویس اینترنت پر سرعت ADSL

با یک تماس اینترنت خونتو شارژ کن

۳۲۲۳۵۱۴۱

۳۲۲۳۶۳۵۳

بخش تبلیغات شما