زیرسیستم حسابداری پیشرفته فروشگاهی

مدیریت امور مالی یک فروشگاه تا قبل از ارائه نرم‌افزار حسابداری مخصوص فروشگاه‌ها یک چالش و دغدغه مهم برای مدیران فروشگاه‌ها بوده است.

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتساپ
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توئیتر
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

فهرست مطالب

مدیریت امور مالی یک فروشگاه تا قبل از ارائه نرم‌افزار حسابداری مخصوص فروشگاه‌ها یک چالش و دغدغه مهم برای مدیران فروشگاه‌ها بوده است. محاسبات دقیق و بدون خطای مالی با پیچیدگی‌های خاص خودش بدون استفاده از حسابداری مکانیزه همیشه زمان زیادی از وقت مدیران فروشگاه را به خود اختصاص می‌دهد. یکی از شاخص‌های مهم برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی توسط مدیران فروشگاه‌ها رفع نمودن تمام چالش‌های مالی و تسریع فرآیند گزارشات جامع مالی است.

با گسترش کسب و کار و افزایش تنوع مراودات مالی فروشگاه دیگر نمی‌توان حساب و کتاب فروشگاه را با اکسل پیش برد و وجود یک حسابداری پیشرفته فروشگاهی را نادیده گرفت. زیرسیستم حسابداری پیشرفته فروشگاهی دشت یک بخش جامع و تکمیلی برای حسابداری موجود در نسخه استاندارد و پیشرفته نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت است. با افزودن این زیرسیستم هیچگونه اختلالی در عملکرد و حسابداری فعلی دشت ایجاد نخواهد شد. علاوه بر این زیرسیستم حسابداری فروشگاهی به شکلی ساده طراحی و تولید شده است که افراد عادی بدون آشنایی با اصول حسابداری بتوانند به راحتی با آن کار کرده و از تمامی امکانات آن برای انجام امور حسابداری پیشرفته فروشگاه خود بهره ببرند. برخی از امکاناتی که زیرسیستم حسابداری پیشرفته فروشگاهی دشت در اختیار مدیران فروشگاه‌ها می‌گذارد، شامل موارد ذیل است:

  • حسابداری چند سطحی
  • کنترل عملیات‌های مالی فروشگاه بر اساس اصول حسابداری
  • تعریف درختواره
  • تعریف تفصیلی شناور
  • صدور اسناد به صورت خودکار و دستی
  • مشاهده تمامی عملیات‌های مالی سیستم و امکان صدور اسناد تجمیعی و تفکیکی
  • محاسبه بهای تمام شده به روش دائمی
  • یکپارچه بودن با سایر عملیات‌های سیستم (ثبت سند برای سایر عملیات های مالی سیستم)
  • تهیه گزارشات کاربردی (گزارشات مرور حساب فروشگاه، ترازنامه و سود)
این مطلب چقدر مفید بود؟
/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نیکو هوشمند

 
 
 
 
 
پیشرو در ارایه خدمات مشاوره در زمینه های امنیت اطلاعات و فن آوری و روشهای نوین حسابداری و خدمات مالی برای تمامی مشاغل و اشخاص ( تولیدی ، شرکتی و فروشگاهی ) با بهره گیری از نرم افزارهای روز و آزمایش شده در کشور.