سیستم مدیریت فرایندهای کسب‌وکار (فرایار راهکاران)

بدون شک جامع‌ترین راهکارهای ERP در سطح جهان، پاسخ‌گوی صددرصد نیازهای یک کسب و کار نیستند.

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتساپ
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توئیتر
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

فهرست مطالب

فرایار چیست؟

بدون شک جامع‌ترین راهکارهای ERP در سطح جهان، پاسخ‌گوی صددرصد نیازهای یک کسب و کار نیستند. برای حل این موضوع صاحبان کسب و کارها، به دنبال ابزارهایی هستند تا با به‌کارگیری آن‌ها سیستم‌های مورد نیاز خود را توسعه داده و در عین حال، یکپارچگی آن‌ها را با ERP اصلی در سازمان خود حفظ کنند. سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار فرایار راهکاران همکاران سیستم مجموعه ای از ابزارهاست که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها سیستم‌های مد نظر خود را که پاسخ‌گوی نیازهای خاص شما در سازمان است را تولید کنید. این کار می تواند توسط کارشناسان همکاران سیستم یا در صورت بهره‌مندی از تیم متخصص آی تی در داخل شرکت شما انجام شود.
فرایار، کاربردهای دیگری نیز دارد. در صورتی که شما در سازمان‌تان از سیستم های مختلفی به شکل جزیره‌ای استفاده می‌کنید با کمک فرایار می‌توانید آن‌ها را با یکدیگر و با راهکاران همکاران سیستم مرتبط و یکپارچه کنید. به‌این ترتیب فرایندها در سطح سازمان شما با سرعت و دقت بیش‌تر و صرف هزینه کم‌تری اجرا خواهد شد.
همچنین اگر کسب و کار شما دارای رویه‌های خاصی است، به کمک ابزار مدیریت فرایندهای کسب‌ و کار فرایار در متناسب‌سازی این رویه‌ها در بستر راهکاران به شما کمک خواهد کرد.

این مطلب چقدر مفید بود؟
/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نیکو هوشمند

 
 
 
 
 
پیشرو در ارایه خدمات مشاوره در زمینه های امنیت اطلاعات و فن آوری و روشهای نوین حسابداری و خدمات مالی برای تمامی مشاغل و اشخاص ( تولیدی ، شرکتی و فروشگاهی ) با بهره گیری از نرم افزارهای روز و آزمایش شده در کشور.